झापा ११ को विजय सुरुवात


राजु पौडेल
झापा, कार्तिक २८ । झापाको शिवसताक्षीमा मंगलबारबाट दोस्रो सताक्षी गोल्डकप सुरु भएको छ । उद्घाटन खेलमा घरेलु टोली झापा ११ ले विजय सुरुवात गरेको छ ।

तस्बिर – शिशिर चम्लागाईं/eपूर्व

झिलझिलेस्थित खेलमैदानमा झापा ११ ले पोखरा ११ कास्कीलाई शुन्यका बिरुद्ध ५ गोलले हराउँदै सेमीफाइनलको यात्रा समेत तय गरेको छ । पहिलो हाफको १२ औं मिनेटमा झापाका लागि बिदेशी खेलाडी मार्टिन अजयले गोल गर्दै झापालाई अग्रता दिलाएका थिए । उनले बिपक्षी पोष्टको सेकेण्ड बार च्याप्दै गरेको प्रहार गोलमा परिणत भएको थियो । खेलको १७ औ मिनेटमा योगेश गुरुङको पासलाई वान टच खेल्दै झापाका गोल मेशीन कर्ण लिम्बुले टीमको अग्रता दोब्बर बनाए । १९ औं मिनेटमा झापाका लागि बिशाल राईले गोल पोष्टको दायाँ बार च्याप्दै गरेको भली प्रहार गोलमा परिणत भएको थियो । किपर बीट भएको मौका पारी राईले सुन्दर गोल गरेका हुन् ।

तस्बिर – शिशिर चम्लागाईं/eपूर्व

दोस्रो हाफको ११ मिनेटमा झापाका मिडफिल्डर खमिर गिल्सन कन्दङवाले पोखराका गोलकिपर दीप कार्की अगाडी बढेको मौकामा मैदानका मध्यभागबाट गरेको प्रहार गोलमा परिणत भएको थियो । दोस्रो हाफको ३१ औं मिनेटमा झापाका स्ट्राइकर कर्ण लिम्बुले व्यक्तिगत दोस्रो तथा टीमको लागि पाँचौ गोल गर्दै गोल अन्तर फराकिलो बनाएका थिए ।

तस्बिर – शिशिर चम्लागाईं/eपूर्व

पहिलो हाफको ३८ औं मिनेटमा पोखराका खेलाडीले गरेको प्रहार झापाका गोलकिपर किशोर गिरीले आकर्षक बचाउ गरे । दोस्रो हाफको १५ मिनेटमा पोखराका खेलाडी अजित गुरुङले हानेको प्रहार झापाका गोलरक्षक बिफल बनाए । घरेलु दर्शकको भरपुर समर्थन पाएको झापाले गोल गर्न पाएको अवसर खेर फालेको थिएन ।

तस्बिर – शिशिर चम्लागाईं/eपूर्व

खेलको म्यान अफ द म्याच झापा ११ का कप्तान योगेश गुरुङ घोषित भए । उनले १० हजार नगद प्राप्त गरे । खेलको बिजेताले नगद ५ लाख र उपबिजेताले २ लाख ५० हजार रुपैंयाँ प्राप्त गर्ने आयोजक समितिले जनाएको छ । भोलीको खेल मध्य प्रदेश भारत र शसस्त्र प्रहरीको एपीएफ क्लबबीच हुने आयोजक समितिका अध्यक्ष रमेश लावतीले जानकारी दिएका छन् ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

पिसीआर रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि क्रिकेट टिमको बन्द प्रशिक्षण आजदेखि सुरु
बिराटनगर सिटी एफसीद्वारा भुटानकाे पाराे क्लवसँग फुटबल विकाशका लागि सम्झाैता
गोर्खाली पाराको खेलबाट सन्तुष्ट छु : अलमुताइरी
नेपालले एशियन कपकाे बाटाे प्लेअफबाट खाेल्नुपर्ने