बिहीबार बस्‍ने भनिएको प्रदेश १ सभा बैठक स्थगित


विराटनगर ।  बिहीबार (भोलि) का लागि तय भएको प्रदेश नम्बर १ को प्रदेश सभाको बैठक स्थगित भएको छ। प्रदेशसभा सचिवालयले बिहीबार बस्ने बैठक आगामी चैत्र २ गते सोमबारका लागि बस्ने सूचना टाँस गरेर स्थगित गरेको हो।

यसअघि फागुन ९ गते प्रदेशसभा बैठकमा मुख्यमन्त्री  शेरधन राईविरुद्ध अविश्वास प्रस्ताव पेस भएसँगै फागुन २० गतेसम्मका लागि प्रदेशसभा बैठक स्थगित भएको थियो।

प्रदेश सभा सचिवालयले जारी गरीएको सूचनामा भनिएको छ– ‘यस प्रदेशसभाको सातौं तथा हिउँदे अधिवेशनको चौथो बैठक मिति २०७७ साल फागुन २० गते बिहीबार दिनको १ः०० बजे बस्ने गरी तोकिएकोमा विशेष कारणले उक्त बैठक मिति २०७७ साल चैत्र २ गते सोमबार दिनको १२ः३० बजे प्रदेश सभाहल, प्रदेश नं. १, विराटनगरमा बस्ने व्यहोरा मानीनय प्रदेशसभा सदस्यहरुको जानकारीका लागि प्रदेशसभा नियमावली, २०७४ को नियम ६ को उपनियम (३) बमोजिम माननीय सभामुखज्यूको आदेशानुसार यो सूचना प्रकाशित गरिएको छ,’


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

बुद्धशान्तिमा पिकअपको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु
प्रधानमन्त्रीको गृह नगरका सुकुम्बासीको टहरामा डोजर
प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक बस्दै, मुख्यमन्त्रीविरुद्धको अविश्वास प्रस्ताव फिर्ता हुने
सामुदायिक वनमा लागेको डढेलो वस्तीमा पुग्दा चार घर जल्यो