श्रीमानले गरे दाेस्री श्रीमतीको हत्या, पहिलाे श्रीमतीले आत्महत्या गरेकी थिइन्दोलखा ।
 दोलखाको कालिन्चोक गाउँपालिका-६, लापिलाङमा श्रीमानले खुकुरी प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या गरेका छन् । शनिबार बिहान करिब साढे २ बजे २७ वर्षीय हिमाल थामीले खुकुरी प्रहार गरेर ‍२१ वर्षीया श्रीमती सुनिता थामीको हत्या गरेका हुन् ।

खुकुरी प्रहारबाट श्रीमतीको टाउको तथा शरिरका विभिन्न भागमा गहिरो चोट लागेर ओछ्यानमै मृत्यु भएको हो । हत्या गरेर भाग्न लागेका थामीलाई बिहान करिब साढे ५ बजे कालिञ्चोक गाउँपालिका-७, स्थित सिसागोलाईबाट पक्राउ गरिएको दोलखाका प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी निरीक्षक अञ्जन कोइरालाले जानकारी दिए ।

घटनाबारे थप अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरी निरीक्षक कोइरालाले बताए । हत्या गरिएकी सुनिता हिमालकी दाेस्री श्रीमती हुन् । स्थानीयका अनुसार केही वर्षअघि हिमाल थामीकी पहिलो श्रीमतीले झुण्डिएर आत्महत्या गरेको थिइन् ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मोरङमा ओली समूहको कार्यक्रम स्थलमा तोडफोड
मैलुङ खोला जलविद्युत कम्पनीले आईपीओ साउन १४ देखि
लामो दूरीका सार्वजनिक सवारी सञ्चालनको सहजीकरण गर्न गृहको पत्र
सामान्य विवादमा दाइले गरे भाइको हत्या