अर्जुनधाराको १ नम्बर वडा सिल गर्ने निर्णय


झापा । समुदायमा कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलिएको भन्दै अर्जुनधारा १ नम्बर वडा कार्यालयले वडा सिल गर्ने निर्णय गरेको छ ।

वडाध्यक्ष गजाधर खतिवडाको अध्यक्षतामा आज शनिबार बसेको सर्वपक्षीय बैठकबाट वडालाई सिल गर्ने निर्णय गरिएको हो । वडा समितिका जनप्रतिनिधि, राजनीतिक दलका प्रतिनिधि, टोल विकास समितिका संयोजक र स्थानीयबासीबीच बसेको बैठकले शनिबार राति १२ बजेपछि वडा सिल गर्ने निर्णय गरेको हो ।

निर्णयअनुसार अत्यावश्यकबाहेक हिँडडुल बन्द गरिनेछ । त्यस्तै, एम्बुलेन्सबाहेक सबै प्रकारका सवारीसाधन पनि सञ्चालन हुने छैनन् भने खाद्यान्नबाहेकका पसल पूर्णरुपले बन्द गरिनेछ ।

सोही बैठकल अर्को सूचना नहुन्जेलसम्म सभा, सम्मेलन, बैठक पनि गर्न नपाउने निर्णय गरेको छ । सर्वपक्षीय बैठकले गरेको निर्णयलाई सहयोगका लागि अर्जुनधारा नगरपालिकालाई जानकारी गराउने तथा सशस्त्र प्रहरी बल खुदुनाबारी र शनिश्चरे प्रहरी चौकीलाई कार्यान्वयनका लागि अनुरोध गर्ने पनि निर्णय गरेको छ ।

अर्जुनधारा १ सिस्नेका एक व्यक्तिमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि वडाले यस्तो निर्णय गरेको हो । ३१ वर्षीय ती युवा काठमाडौँ गएर आएका थिए ।

काठमाडौँ जाँदा प्रवेश नाकामा उनको थ्रोट स्वाब संकलन गरिएको थियो । उनी बुधबार झापा घर आइ सबैसँग सम्पर्कमा रहेका थिए । उनको रिपोर्ट बिहीबार पोजेटिभ आएको थियो भने उनलाई थप उपचारका लागि गोठगाउँ पुराइएको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

बुधबारे जेसीजको सप्ताह आजदेखि शुरु, जेसीज भवन निर्माण प्रारम्भ
बिर्तामोडमा अटो रिक्सा चालकको हत्या आरोपमा भाइ पक्राउ
अर्जुनधाराको सडक किनारमा महिलाको शव फेला
लक्ष्मीपुरका होटल व्यवसायी राजेश महत निर्माणाधिन घरमा मृत फेला